Časté dotazy

Určitě, naši trenéři se vám budou v počátcích snažit představit základy a formy posilování s vlastní váhou a naučit vás správnému návyku např. pro držení těla a navedení do cviků.

Každá skupina našich klientů vyžaduje odlišný způsob tvorby a přípravy tréninků.Zvládneme připravit trénink pro profesionálního sportovce, silové posilování pro muže ale také kondiční a posilovací tréninky pro dámy.

Přípravě dětí se u nás v RK věnujeme velice podrobně a tyto tréninky tvoří do značné míry naší hlavní činnost pohybových příprav. Děti k nám dochází ve věku od 8 do 17let věku. Hlavní složkou tréninků je často živelnost, kdy dětem představíme zábavnou formu posilování a to formou her a dovedností.

Ano, kompletní zázemí v našem centru je vám plně k dispozici, můžete využít šaten Panksých/Dámských a také oddělených toalet, každá šatna nabízí také možnost sprch.

Tréninky vám rádi připravíme dle vašich časových potřeb, naše centrum je přístupno ve všední dny od 6:00-19:00 a o víkendech dle individuální domluvy.

Platební metody necháváme zcela na vás, můžete své tréninky hradit jednorázově, můžete využít různé formy předplacených balíčků nebo měsíčních bloků. Pro váš komfort nabízíme možnosti platby Bankovním Terminálem, Online Platby.