Vybavení gymu

TADY SE MAKÁ!

GYM RK TRAINING

Naše pohybové centru nabízí kompletní zázemí pro váš správný a kompletní pohybový trénink. V našem prostoru narazíte na běžeckou zónu, kondiční vybavení pro formu před tréninkového zahřátí a také zónu pro svou regeneraci a rekondiční cvičení a komfortní zakončení každého tréninku. 

vytrvalost / kondice / síla / kardio

AIRBIKE

Airbike či vzduchový rotoped je poslední dobou velmi žádaným trenažérem pro kardio trénink nejen v komerčních fitnesscentrech, ale i menších klubech, či domácnostech.

rychlost / obratnost / odporová síla

FIELD POWER

Unikátní kladkový systém, který je vhodným doplňkem do vašeho tréninku, trénink odporové síly nebyl nikdy tak zábavný a účinné jako díky této variabilní kladkové stanici.

komplexní / celé tělo

TRX

TRX přináší větší funkčnost než velké a drahé stroje. S jediným kusem nářadí provedete nekonečné množství cviků, tento závěsný systém je vhodný pro začátečníky a také pro elitní sportovce.

odporová síla / vlastní váha / stabilita

AQUAHIT

Speciálně navržené válce vodou, které jsou výborným doplňkem tréninků koordinace a rovnováhy. Pohyb vody během cvičení zatěžuje všechny svalové skupiny a ve srovnání s klasickými prostředky výrazně zvyšuje efektivitu cvičení a tím šetří Váš čas. Aquahit je vhodný pro všechny věkové kategorie a úrovně výkonnosti.

funkční cvičení

PROCEDOS PLATFORM

Využívá jednoduchý a systematický přístup k funkčnímu tréninku. Dochází tak k rychlému zlepšení kvality pohybu a pohybových vzorců u našich klientů. Je ideální součástí tréninkového plánu sportovců (tenis, hokej, fotbal, lakros, golf), u kterých výrazně napomáhá k prevenci úrazů. Vhodná je také pro běžnou populaci ke zlepšení kondice jasnou a zábavnou formou.

odrazová síla / výbušnost

PLYBOX

Ocení ho nejeden sportovec nebo fitness nadšenec, který chce rozvíjet sílu a výbušnost. Nejběžněji se využívá k plyometrickému tréninku, rozvíjejícímu výbušnou sílu dolních končetin. Pokud v průběhu tréninku zjistíte, že daná pohybová aktivita je pro vás snadná, jednoduše můžeme zvýšit náročnost a provedení cviků.

kardio

BĚŽECKÁ ZÓNA

Nabízíme vám možnost využití naší privátní běžecké zóny za účelem využití třech běžeckých trenažérů Reebok Titanium.

silová průprava

MULTIGYM

Naše posilovací klec nabízí nepostradatelný základ pro cvičení se závažím a vlastní váhou. Klec je kompletně složená ze solidní, práškem potažené oceli, přičemž se podle přání dá otevřít na stojan (tzv. Power Rack). Zařízení nabízí možnost procvičení rozdílných skupin svalstva, především cviky s tyčemi se závažím a zdvihy vlastní váhy. Na cvičení se závažím jsou k dispozici 2 jističe, jejichž výše se dá individuálně nastavit (až 20 výškových pozic).

kardio / koordinace

FUNKČNÍ ZÓNA

Plněn vybavená funkční zóna pro potřeby náročných klientů. odporové gumy, reakční balóny, steppery,nakládací činky, dolarové a bilanční pěny, koordinační žebříky, to vše najdete v naší plně vybavené funkční zóně.