Jak to u nás chodí

Vaše spokojenost a pohodlí je pro nás na prvním místě, proto ke každému tréninku přistupujeme individuálně. Chápeme potřeby každého našeho návštěvníka.

VÍTEJTE

U NÁS JE KAŽDÝ JAKO DOMA
Při úvodním nahlášení si vstupního termínu pro individuální trénink si společně navedeme vámi vybraný termín. Když k nám do pohybového centra dorazíte, dostáváte se při vstupu na recepci našeho centra. V tento moment už o vás víme a obsluha centra nebo vámi rezervovaný trenér se vám představí a zavede vás do šaten.
Core trainer
Profesionální vybavení na fitness RK training Zlín

ROZEHŘÁTÍ

JE LIBO KAFÍČKO NEBO ROZCVIČKA?
Před tréninkem můžete zdarma využít zázemí našeho recepčního baru, kdy nabízíme od kávy, čaje i před tréninkové doplňky. Po převlečení se do sportovního vás trenér navede do cvičební zóny, kdy máte na výběr s několika možností. Můžete se do tempa před tréninkem zahřát díky našim běžeckým trenažérům, nebo volit formu rozcvičky veslovacím trenažérem.

JDE SE TRÉNOVAT

S NÁMI SE NUDIT NEBUDETE
Následně si vás přebírá náš konzultant / trenér , který s vámi provede ukázkový vstupní trénink, kdy si sami vyzkoušíte jaké partie a části v tréninku budou pro vás ty správné.
Ukázka z tréninku RK training Zlín
Cvičební podložka

ZÁVĚREČNÉ ZHODNOCENÍ

BUDEME SE TĚŠIT NA DALŠÍ NÁVŠTĚVU
Na závěr každé jednotky máme výstup, který můžete mít i písemně vyhotoven a vše mít u nás evidováno, na vše je u nás přihlédnuto a rádi si vše uchováváme k následným výstupům.

LÍBÍ SE VÁM NÁŠ PŘÍSTUP?

Přijďte se o tom přesvědčit na vlastní kůži. Na výběr máte hned několik možností tréninků. A že nevíte, který je pro vás ten pravý? Nevadí, napište nám jakou máte představu a my vám rádi poradíme.