Kateřina Jarošová

katerina-jarosova-trener
Chci zarezervovat Katku

KATEŘINA JAROŠOVÁ

Osobní a skupinová trenérka

Specializuje se na TRX, skupinové lekce a výživové poradenství.

VĚK
38 let
VÁHA
52 kg
VÝŠKA
161 cm
CERTIFIKACE

Výživa a regenerace ve sportu
Trenér fitness
Kondiční trenér
Specialista TRX

DOVEDNOSTI
SKUPINOVÉ LEKCE
100%
TRX
100%
INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY
70%
TVORBA JÍDELNÍČKŮ
60%
PORADENSTVÍ VE STRAVOVÁNÍ
60%

NĚCO MÁLO O KÁTĚ

Zdravé pohybové stereotypy se staly mou každodenní součástí. Sleduji je na ulici, v rodině a všude kolem mne. Ráda bych své znalosti předala v praxi všem, kteří o ně mají zájem. Neustále se zajímám o fyziologii pohybu a jeho zdravotní aspekty. Sama se věnuji trénování již 8 let. A to jak individuálním, tak i skupinovým lekcím. Zbožňuji tu sílu v lidech a smekám před jejich výkony, které již tolik let sleduji na vlastní oči.

ZAMĚŘENÍ A SPECIALIZACE

Mojí specializací je zdravotní tělesná výchova. Správné pohybové vzorce a úprava pohybových stereotypů tak, aby vyhovovala každému klientovi dle jeho fyzických schopností a možností. Snažím se využít všech způsobů a směrů tréninku ke zvýšení fyzické zdatnosti. Souběžně s tím společně posouváme hranice obecné kondice. To vše za dohledu na správné držení těla.

Se stejným nadšením ale ráda posouvám hranice trénovanosti i ve směrech síly, rychlosti nebo vytrvalosti. Tréninky jsou vždy připraveny s ohledem na cíle a možnosti každého klienta individuálně.

V případě, že je klient rád ve společnosti ostatních a volí tréninkovou jednotku zaměřenou na celé tělo v jedné hodině, nabízím i skupinové lekce funkčního tréninku nebo trošku náročnějšího závěsného systému TRX. To vše ale opět s ohledem na správnou techniku. I při skupinových lekcích se věnuji každému individuálně a snažím se kontrolovat a upravovat správné provedení. Zdravotní indispozice není překážkou, naopak.Vždy společně najdem e alternativu cviku, který klientovi vyhovuje nebo mu prospívá.

REZERVACE