Mgr. Nikola Zvolenská

Nikol_profilovka_web
Chci zarezervovat

Mgr. Nikola Zvolenská

Osobní trenér

Certifikovaný profesionál vyškolený pro individuální konzultace. Absolvovala kurz Postural Training, kde získala znalosti metody FitPainFree.

VĚK

29 let

VÁHA

58 kg

VÝŠKA

165 cm

CERTIFIKACE

Instruktorka zdravotní tělesné výchovy

Instruktorka metody FitPainFree® (MŠMT)

Regenerační a sportovní masáže

DOVEDNOSTI
SKUPINOVÉ LEKCE
100%
FUNKČNÍ TRÉNINKY
90%
TRH
90%
KONDIČNÍ TRÉNINKY
80%
TRX
30%

NĚCO MÁLO O NIKOL

Už od dětství jsem měla ke sportu velmi blízko. Závodně jsem se věnovala atletice, a to především běhu na 800 a 1500 m. Každodenní atletické tréninky byly dřina, ale hodně jsem se naučila. Do života jsem si odnesla hlavně disciplínu, cílevědomost a taky to, že pohyb zůstal nedílnou součástí mého každého dne. Běhání je moje radost a když mám příležitost, ráda si stále něco zaběhnu. Závod, který mi však utkvěl v paměti nejvíc je B7, extrémní horský ultramaraton v Moravskoslezských Beskydech (101 km s převýšením 5500 m), jenž jsem v roce 2022 ve dvojici dokončila na 4. místě.

Vystudovala jsem magisterské studium na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci, abych však mohla pomáhat lidem žít kvalitní život v pohybu a bez bolesti, ve vzdělání pokračuji dále. Absolvovala jsem kurz metody FitPainFree, která je založena na odstranění chronických bolestí pohybového aparátu, věnuje se kompenzaci, ale také prevenci zranění. Získané vědomosti nyní aplikuji nejen v pohybovém centru RK Training na individuálních lekcích, ale také ve škole v hodinách TV, kde pracuji s dětmi. Mým cílem je naučit ostatní správně přirozený pohyb a dosáhnout tím zdravého silného funkčního těla.

REZERVACE