Rostislav Košárek

IMG_4309
Chci zarezervovat Rosťu

ROSTISLAV KOŠÁREK

Zakladatel RK Training / Osobní trenér

Specializuje se na osobní tréninky a rekondiční cvičení, trénink dětí a mentální koučing.

VĚK
37 let
VÁHA
79 kg
VÝŠKA
179 cm
CERTIFIKACE

MŠMT: Osobní trenér/Pohybový specialista, Kondiční trenér pro širokou veřejnost a potřeby sportovních oddílů, Trénink dětí/Dorostu, Kondiční trenér, Mentální Kouč
3DFA: Bosu, Core, Cardio Movement Program, GDI Goalie Program Institute, FieldPower Movement Program, Procedos Platform Program

DOVEDNOSTI
POHYBOVÉ LEKCE
100%
INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY
100%
MENTÁLNÍ KOUČING
80%
TVORBA POHYBOVÝCH PROGRAMŮ
70%

NĚCO MÁLO O ROSŤOVI

Od svého dětství jsme své kroky směřoval ke sportování, od 5.let jsem aktivně hrával hokej, který mě přivedl v roce 2005 do Německa, kde jsem se připravoval po dobu devíti let jako profesionální hráč ledního hokeje. Veškerý svůj volný čas jsem trávil sportem a proto při konci mé profesionální kariéry bylo zaměření se na trenérskou profesi jasná volba.

ZAMĚŘENÍ A SPECIALIZACE

Osobní tréninky a rekondiční cvičení. Trénink dětí a dorostu v pohybové přípravě pro dospívání. Tvorba pohybových programů a práce s klienty na dlouhodobém tréninkovém programu, poúrazové cvičení, prevence před zraněním formou cvičení s vlastní váhou.

Mentální koučink sportovců a široké veřejnosti. Aktivně se vzdělávám v oblasti sportovních studií a fitness cvičení, velkým hnacím motorem pro mů j profesní rozvoj je možnost studia a praxe v zahraničí.

Rád cestuji a poznávám nové formy pohybových příprav, které následně můžeme v našem RK centru našim klientům nabídnout a začlenit tak do přípravy Rekondičních cvičení a Pohybových lekcí.

REZERVACE