Jak to u nás chodí

Vaše spokojenost a pohodlí je pro nás na prvním místě, proto ke každému tréninku přistupujeme individuálně. Chápeme potřeby každého našeho návštěvníka.

VÍTEJTE

U NÁS JE KAŽDÝ JAKO DOMA
Při úvodním nahlášení si vstupního termínu pro individuální trénink si společně navedeme vámi vybraný termín. Když k nám do pohybového centra dorazíte, dostáváte se při vstupu na recepci našeho centra. V tento moment už o vás víme a obsluha centra nebo vámi rezervovaný trenér se vám představí a zavede vás do šaten.

ROZEHŘÁTÍ

JE LIBO KAFÍČKO NEBO ROZCVIČKA?
Před tréninkem můžete zdarma využít zázemí našeho recepčního baru, kdy nabízíme od kávy, čaje i před tréninkové doplňky. Po převlečení se do sportovního vás trenér navede do cvičební zóny, kdy máte na výběr s několika možností. Můžete se do tempa před tréninkem zahřát díky našim běžeckým trenažérům, nebo volit formu rozcvičky veslovacím trenažérem.

JDE SE TRÉNOVAT

S NÁMI SE NUDIT NEBUDETE
Následně si vás přebírá náš konzultant / trenér , který s vámi provede ukázkový vstupní trénink, kdy si sami vyzkoušíte jaké partie a části v tréninku budou pro vás ty správné.

ZÁVĚREČNÉ ZHODNOCENÍ

BUDEME SE TĚŠIT NA DALŠÍ NÁVŠTĚVU
Na závěr každé jednotky máme výstup, který můžete mít i písemně vyhotoven a vše mít u nás evidováno, na vše je u nás přihlédnuto a rádi si vše uchováváme k následným výstupům.

LÍBÍ SE VÁM NÁŠ PŘÍSTUP?

Přijďte se o tom přesvědčit na vlastní kůži. Na výběr máte hned několik možností tréninků. A že nevíte, který je pro vás ten pravý? Nevadí, napište nám jakou máte představu a my vám rádi poradíme.