O nás

Vize a cíle

Tvoříme pracovně i osobně skvělý tým lidí, kteří mají rádi správný pohyb a zdravý životní styl. Jde nám především o radost z vašeho pobytu v našem pohybovém centru. Umíme si představit, že se stanete našimi spokojenými návštěvníky, protože tvoříme ten správný základ pro zdravý pohyb, který dává vašemu tělu smysl.

„Zaměřeno na vaše cíle“ – tímto motem se u nás řídíme.

Historie aneb jak to začalo a proč

Žijeme přítomností, tato skutečnost nás v RK-Training společně spojuje a posouvá tím správným směrem. Když už se rozhodneme vrátit v čase, tak u nás to vše začalo v roce 2016. Kdy se mně jako osobnímu trenérovi zrodila myšlenka o založení něčeho, co jsem po toulkách světem často vídával, ale u nás ve Zlíně zatím tento projekt chyběl. Unikátní spojení a navedení pohybových služeb do privátního centra, kde si každý bude moci plnit svůj čas a své cíle v tréninku, životě v prostoru soukromého studia za přispěním moderního vybavení a profesionálně vzdělanými trenéry.

Plány do budoucna

Našim jasným cílem je udržení kvality pohybových programů, které nabízíme. Dále se chceme aktivně podílet na tvorbě nových pohybových produktů, které se postupem času ukazují jako zásadní pro další rozvoj našeho centra. V tréninku úspěšně propojujeme výživové poradenství, moderní formu posilování a rekondiční služby včetně fyzioterapie.

Jaký typ lidí k nám chodí?

Pestrost návštěvníků našeho centra je opravdu velká. Od profesionálních sportovců, amatérských nadšenců po dospělé i děti. Umíme tréninky směřovat do každých forem posilování.

Proč byste měli začít i vy?

Tím hlavním argumentem by pro vás měla být chuť a motivace nabídnout svému tělu něco unikátního. To co vašemu tělu bude pomáhat a zdokonalovat ho každým tréninkem. Těšit se na každý trénink a mít dobrý pocit z dobře odvedené práce se svým trenérem by měl být tím správným hnacím motorem.

0

DRUHŮ VYBAVENÍ

0

LET V PROVOZU

0

KVALIFIKOVANÝCH TRENÉRŮ

cikcak
0

SPOKOJENÝCH KLIENTŮ